The main banner of the site.

Język niemiecki

Czego uczę?

Uczę języka niemieckiego oraz języka rosyjskiego w ramach:
- lekcji indywidualnych
- korepetycji dla dzieci i młodzieży
- zajęć w małych grupach (2-3 osoby)
- kursów dla firm

Na zajęcia zapraszam dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Specjalizuję się w języku ogólnym, ekonomicznym (zwłaszcza dla księgowych i specjalistów ds. kadr i płac) oraz technicznym (zwłaszcza dla informatyków).

Kim jestem?

Jestem rodowitą Rosjanką. Ukończyłam z wyróżnieniem magisterskie studia filologiczne na Państwowym Uniwersytecie Samarskim. Znajomość języka niemieckiego potwierdziłam zdając egzamin na poziomie C1 w Instytucie Goethego.

Posiadam przygotowanie pedagogiczne: ukończyłam kurs pedagogiczny oraz odbyłam praktyki zawodowe w szkole podstawowej oraz średniej. Dydaktyką języków obcych w ramach własnej działalności gospodarczej zajmuję się od roku 2008.

Biegle władam językiem polskim. Wzięłam udział w kilku stażach naukowych na polskich uczelniach państwowych. Posługuję się również językiem chińskim, którego znajomość potwierdziłam zdając egzamin w Instytucie Konfucjusza.

Zapraszam Cię do rozpoczęcia nauki razem ze mną. Jestem cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem. Moje zajęcia są dynamiczne i odbywają się w miłej atmosferze. Spróbuj! I jeszcze jedno: w zajęciach uczestniczy też kotka Masza :)

Katja Gola